GFI KerioConnect 10.0.3 już dostępny

W ślad za producentem informujemy o wydaniu najnowszej wersji GFI KerioConnect 10.0.3. W odpowiedzi na opinie wielu klientów, wraz z tą wersją wprowadzone zostały kluczowe usprawnienia, znacząco zwiększające funkcjonalność i kompatybilność serwera pocztowego.

Czym jest GFI KerioConnect?

GFI KerioConnect to zaawansowana platforma serwerowa do zarządzania e-mailami, kalendarzami i kontaktami w firmach. Zapewnia bezpieczną komunikację, obsługę mobilną i integrację z różnymi urządzeniami. Dzięki funkcjom antyspamowym i antywirusowym, KerioConnect dodatkowo zabezpiecza skrzynki pocztowe przed zagrożeniami. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia efektywną współpracę w zespole i zwiększa wydajność pracy. Dzięki niewielkim wymaganiom systemowym oraz prostemu interfejsowi zarządzania (także w j. polskim) stanowi doskonały produkt dla małych i średnich firm.

Co nowego w GFI KerioConnect 10.0.3?

  • Integracja ze starszymi wersjami KOFF
    GFI KerioConnect teraz akceptuje połączenia z poprzednich wersji KOFF, eliminując problemy z kompatybilnością ze starszymi wersjami dodatku do Microsoft Outlook. Jest to szczególnie korzystne dla użytkowników polegających na tych starszych wersjach dodatku, zapewniając nieprzerwaną obsługę poczty elektronicznej.
  • KOFF obsługuje teraz nowoczesną autentykację w Outlooku
    Nowa wersja eliminuje stare wyskakujące okno logowania, oferując bardziej uporządkowaną i bezpieczną interakcję z użytkownikiem.
  • Rozwiązano błędy certyfikatów
    Naprawione zostały błędy związane z certyfikatami Let’s Encrypt, dzięki czemu wzmocniona została niezawodność i bezpieczeństwo komunikacji e-mailowej.

Ważna uwaga dla klientów, którzy aktualizują produkt z wersji starszych niż 10.0.2 Patch 2. Zachęcamy do przeczytania naszego wcześniejszego wpisu traktującego o tym jak płynnie przejść proces aktualizacji KOFF.

Nową wersję KerioConnect 10.0.3 można pobrać z GFI Upgrade Center. Pełna lista wprowadzonych nowości, zmian i usprawnień jest natomiast dostępna na stronie producenta.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.